Na sprzedaż - El Drozdo

Tutaj umieszczamy ogłoszenia dotyczące kupna, sprzedaży lub wspólnych zamówień.
DrozdeZ

Na sprzedaż - El Drozdo

Post autor: DrozdeZ » 27 maja 2018, 18:11

Witam!

Mam do odsprzedania za symboliczne pieniądze troszkę sprzętu, zalega mi w szafie a może komuś się przydać. OCZYWIŚCIE CENY NIE SĄ OSTATECZNE I MOGĄ ULEC ZMIANIE PO KONSULTACJI :) bardziej zależy mi na pobyciu się zalegającego sprzętu niż na zarobku. Ogarnąłem się, sprzedaje jedynie to co mi nie potrzebne. A nie wszystko. Dzięki jednemu słowu jednego człowieka. Dla mnie bohatera, nawet nie namawiał mnie powiedział "Kurwa Droździu na pewno nie chcesz wrócić?" - dużo nie trzeba było :D

Dodatkowe zdjęcia na specjalne zamówienie na maila.

camelback marka nieznana z dwoma wężykami, jeden w pokrowcu olive drugi w pokrowcu pantera. Poj. 3L użyty raz – 25 zł
beret brązowy – oddam darmo lub dorzucę do większego zamówienia.
maczeta mil - tec bez rękojeści. Lekko sfatygowana ale sprawna - 10 zł
jakiś nożyk ze stali nierdzewnej – 5 zł
ładowarka mikroprocesorowa automatyczna do akumulatorów ni-mh z przerobioną końcówka na xt60 – 30zł
nakolanniki helikon - 10 zł
manierka aluminiowa z pokrowcem. LWP - 5 zł
menażka -5 zł
komplet biwakowych garnków aluminiowych -20 zł
kominiarka helikon tex – 5 zł
rękawiczki bez palcy skórzane 5 zł.
kolba zaczęta dębowa do dokończenia do strzelby – 10 zł
Jakieś ładownice:
dwie pojedyncze acm olive do ak – 5 zł szt,
jedna podwójna ak m4- 10 zł
beretta KJW przebieg kulkowy nie więcej jak 400 szt. nie jeździła na strzelanki (była na jednej strzelance na hali w Krakowie), uznałem, że gaziak mi nie potrzebny. Wyszlifowana lufa zewnętrzna na srebrno, Grawer – troszkę nieudolny, sam robiłem, zmieniona rękojeść na taką bardziej dopasowaną do kształtu ręki, 3 magazynki jeden sprawny , dwa na części lub do naprawienia, ułamane są plastikowe końcówki trzymające kulki w magazynku, wystarczy kupić http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/czes ... 42622.html i wymienić uszczelki w magach i powinno być cacy. Replika syfonuje i ma tendencję do pustych strzałów. Szpec sobie to ogarnie- 190 zł. Nowa taka na tajwanie prawie 4 stówki.
kompas – 10 zł
pas 3 punktowy – made in china – 5zł
torba mil tec, na montaż alice (stan agonalny) z petardami do piro, złączem xt60, jakimiś spinkami, przeplotkami – 5 zł
okulary google od acm, nigdy nie używane 5 zł
montaż do listwy ris – 5 zł
Kawałek materiału Rip-stop czarny antracyt - oddam darmo

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 maja 2018, 09:31 przez DrozdeZ, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Bunio

Re: Na sprzedaż - El Drozdo

Post autor: Bunio » 28 maja 2018, 06:34

Rezerwuje ładownice podwójną ak.m4 (górna na zdjęciu).

DrozdeZ

Post autor: DrozdeZ » 28 maja 2018, 08:45

ok

DrozdeZ

Post autor: DrozdeZ » 28 maja 2018, 09:32

Opcjonalnie chciałbym dorzucić Maruzena CA 870 produkcji Japońskiej. Pancerny sprzęt, do poczytania dla tych co ciekawi, wiadome dla tych co wiedzą. Uczciwie informuje, że gumka hopup jest do wymiany, nie podkręca kulki przez co zasięg jest mizerny, kiedyś strzelało to bardzo daleko. Jest jeden problem, gumki hopup do tej repliki nie dostaniecie już ani w Polsce ani za granica. Sprzęt dla speca co to ogarnie. Ewentualnie słucham propozycji jak to naprawić, wtedy nie sprzedaje :D Replika jest troszkę przerobiona, hop - up był oryginalnie nie regulowany, stały. Ja przerobiłem go na regulowany ale gumka jest tak wyszurana, że nawet to nie pomaga zbytnio.
Obrazek

drewniana kolba z dębu powyżej jest zaczęta do tej repliki

ODPOWIEDZ