Strona 1 z 1

TacticalTools

: 21 maja 2020, 07:51
autor: Beti
Strona FB: https://www.facebook.com/TacticalToolsPoland/

Sklep: https://gwxtac.com/

Opis: Polski producent wyposażenia taktycznego szyjący głównie zawieszenia oraz pasy typu "senshi" wraz z klamrami od AustriAlpin. Wkrótce do oferty mają trafić również inne elementy oporządzenia.

Oferta (informacja z Facebooka):
- Pasy taktyczne / strzeleckie / użytku codziennego
- Zawieszenia do broni
- Kabury / montaże
- Cele metalowe
- Akcesoria strzeleckie

Osobiste odczucia: W 2006 roku zamówiłem u tego krawca pierwszy pas typu "senshi", który wyszedł spod jego igły. Postanowiłem go sprzedać tylko dlatego, że zmieniam kamuflaż oporządzenia. Wykonanie produktu na bardzo wysokim poziomie - brak odstających nici, nic się nie pruje, materiały od czołowych producentów, rzep trzymał bardzo dobrze do samego końca. Ogólnie nie ma się do czego doczepić. Obecnie jestem posiadaczem kolejnego pasa typu "senshi" z klamrą Cobra D-Ring od TacticalTools. Z producentem kontaktowałem się tylko i wyłącznie za pośrednictwem FB i nigdy nie było problemu. Właściciel chętnie odpowiada na pytania, służy radą, doradza w przypadku wątpliwości.

Nie posiadam kodu rabatowego na kolejne zakupy jednak podczas kontaktu przez FB zostałem poinformowany, że przysługuje mi 15% zniżki. Jeśli ktoś chciałby coś zamówić od tego producenta to piszcie do mnie, ja napisze do producenta i prawdopodobnie cena będzie niższa niż normalnie.

Zdjęcia:
//wkrótce edytuje post i dodam zdjęcia.